Обираєм постачальника послуг хостингу.
У цьому виборі є декілька нюансів. Наприклад ваш хостер “молодий та гарячий”, в даному випадку Ви будете пліч-о-пліч разом переживати усі проблеми зростання. Надійні такі простої серверів, причому регулярні. Але немає худа без добра, вам можуть і багато чим поступитися. Місця можуть завжди додати гектарами, будь-який софт або модуль поставити, на масову розсилку пошти закриють очі або дозволять поставити вимогливий до ресурсів скрипт. Вартість послуг так само буде набагато нижча.
Якщо ж компанія велика, то для них втрата одного клієнта подія не критична. І у разі чого, Ваш голос навряд чи буде почутий. Проте якість послуг буде значно вища, але і вимоги що відповідатимуть. На прохання- “а доставте модуль такій то”, отримаєте однозначно відмову. Все буде строго за регламентом.
Головне, як і у будь-якій іншій справі, знайти свою золоту середину. Такого хостера, якому ви будете важливі як клієнт. Хоча, і самому не варто відчувати себе єдиним найважливішим клієнтом і вести відповідно. Середина є добра у всьому.
Послуги хостингу, як і будь-який інший бізнес, існує як побічний так і основний.
Наприклад інтернет провайдер, надаючи своїм клієнтам доступ в інтернет, загалом надає послуги хостингу. Аналогічно справи йдуть з великими веб-студіями, окрім розробки сайтів вони і розміщують їх на свому сервері.
У кого кращий хостинг, важко сказати. Розумніше припустити, що основний бізнес, завжди краще побічного і для хостинг провайдера Ви, як клієнт – його хліб.