гаряча лінія viber

Стаття

Сервіс WHOIS

WHOIS Фраза прийшла до нас з англійської мови. Дослівний переклад «хто це» або «хто такий». Назва сервісу відповідає на питання про його призначення. WHOIS являє собою якийсь мережевий протокол, який допомагає отримувати інформацію про ім’я потрібного домену. Він видає детальну інформацію, яка включає назву самого сервера, ім’я власника. Крім того, сервіс надає адресу і телефон власника сервера.

Даний сервіс допомагає отримати інформацію про дату реєстрації домена. Термін дії ліцензії. Географічне положення села, де був зареєстрований досліджуваний домен.

Служба WHOIS дуже не сподобається тим, хто бажає отримати повну анонімність в інтернеті. Будь-яка діяльність в мережі залишає сліди. Всі вони фіксуються в сервісі WHOIS. Надалі легко можна проаналізувати отримані дані і отримати вичерпну інформацію. Вся вона доступна для аналізу за допомогою зручного інтерфейсу програми.

Одним з найважливіших аспектів роботи сервісу є отримання інформації про IP-адресу домену. Сервіс WHOIS володіє величезною базою даних, в якій зберігатиметься інформація практично про всі реєстраторів доменів.

В інтернеті велика кількість сервісів і програм, які виконують подібні операції. Але результати їх діяльності сильно різняться за якістю і точності інформації, що надається. З цієї причини краще використовувати в своїй роботі служби, які рекомендують самі пошукові системи.

Так як база даних WHOIS містить всі зареєстровані імена доменів, то і шукає вона дуже ретельно і якісно.

Принцип роботи сервісу досить простий. Програма отримує запит від клієнта у вигляді імені домену. Вона швидко аналізує свою базу даних і видає точний і докладний результат.

Сучасна дійсність вимагає отримання швидкої і якісної інформації. Реєстраційні дані доменів, інформація про приналежність IP-адрес до певних мереж, пошук реальних адрес і власників домену – весь цей масив інформації дуже важливий. Без нього не обійтися, якщо треба детально вивчити певний ресурс в мережі, якщо потрібно вибрати тактику в конкурентній боротьбі, якщо потрібна виграшна стратегія просування свого інтелектуального продукту.

Коли виникає необхідність створення нового ресурсу з унікальним доменним ім’ям, без допомоги WHOIS точно не обійтися. Адже соковите і яскраве назву для сайту – перший крок до успішної розкрутки.

Сервіс WHOIS допоможе орендувати або купити вже зайняте доменне ім’я. Адже програма показує повний комплект інформації, включаючи час реєстрації та закінчення реєстрації ресурсу.

Служба працює з двома моделями баз даних.

– Централізований сервер містить величезний набір інформації. Він видає докладний і повну відповідь на запит;

– Розподілений сервер пересилає питання користувача до реєстратора.

Користувачеві досить ввести назву домену в спеціальне віконце. Необов’язково знати ім’я цілком. Розумна система допоможе підібрати цікавить об’єкт за кількома першими літерами в назву домену.

Копіювання заборонено.

 • Свіжі статті

 • Радимо

  WHOIS Фраза прийшла до нас з англійської мови. Дослівний переклад «хто це» або «хто такий». Назва сервісу відповідає на питання ...

  Сервіс WHOIS

  Розробники Google стверджують, що повинні надати можливість користувачам побачити верхню частину сайту швидше, ніж за одну секунду, і це дозволить ...

  Дружній веб сайт для мобільних пристроїв.

  Обробка інформації в ЦОД: технологія, пристрій і переваги З активним розвитком мережі Інтернет зросла кількість його користувачів, які можуть використовувати дані ...

  Обробка інформації в ЦОД.

  DDos-атака ніякого відношення до операційної системи DOS не має. Потужні VPS з адмініструванням + захист сайту від DDoS атак будь ...

  Способи захисту від DDos-атак.

Черкаси Чернівці Чернігів Донецьк Дніпро Івано-Франківськ Київ Харків Хмельницьк Херсон Кропивницький Луцьк Луганськ Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Севастопіль Симферопіль Тернопіль Ужгород Вінниця Запоріжжя Житомир Ялта