гаряча лінія viber

Стаття

Дружній веб сайт для мобільних пристроїв.

Розробники Google стверджують, що повинні надати можливість користувачам побачити верхню частину сайту швидше, ніж за одну секунду, і це дозволить їм почати взаємодію зі сторінкою швидше. Це стосується не тільки розробки дизайну сайту для звичайних комп’ютерів, але і для мобільних телефонів. Смартфони є невід’ємною великою частиною нашого життя, і ми очікуємо знайти абсолютно все в Інтернеті, тому веб-дизайнери роблять все можливе для того, щоб клієнти були задоволені і приємно здивовані.

Чи дійсно ви можете назвати свій сайт “дружнім” для мобільних пристроїв?

Для того, щоб переконатися чи дійсно так і є, скористайтеся Google Mobile-Friiendly Test, особливим інструментом від Google. Він перевіряє оптимізацію сайту, тестуючи і аналізуючи URL для того, щоб повідомити, наскільки “дружнім” ваш веб-сайт для мобільних пристроїв. Також можете спробувати кілька альтернативних варіантів: Google’s PagieSpeed ​​Insiights, Keynote MIlTE, BrowserStack, W3C’s MobileOK Checker.

Рекомендації по вибору CMS

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб створити веб-сервіс з нуля, вам знадобляться так звані “програмні пакети”. Їх також називають системами управління контентом (CMS). Google має кілька порад з цього приводу. Існує безліч таких систем, тому перш ніж почати, перегляньте, чи є ваша CMS в списку рекомендованих. Ось найпопулярніші з них, які підтримує Google: Drupall, WordPress, Joomla, Bllogger, Bitricx, Google Sites і інші. Тому, добре перевірте ваш вибір!

Швидкість і завантаження

Швидкість завантаження сторінки в даний момент є найважливішим фактором, що стосуються веб-розробки для мобільних пристроїв. Відвідувач повинен взаємодіяти зі сторінкою і отримати бездоганний досвід, незважаючи на те, яким саме пристроєм або типом мережі він користується. Середньостатистичний користувач смартфона очікує, що веб-сайт завантажиться приблизно за 3 секунди. 75% користувачів Інтернету не хочуть заходити на ваш проект ще раз, якщо він не завантажився за 4 секунди.

Не використовуйте Flash

Контент, що містить флеш-анімації не вважається релевантним, якщо він розміщений на веб-сайті для мобільних пристроїв. Використання HTML5 інструментів і різних видів анімації не є типовим для “мобільно-дружніх” сайтів. Деякі скрипти просто не спрацьовують на смартфонах, тому краще подивитися, чи ви не використали саме такі.

оптимізація зображень

Як ми вже згадували, намагайтеся уникати чогось, що дуже довго завантажується. Кращим рішенням цієї проблеми є оптимізація зображень. Малюнки візуально займають дуже багато місця, до того ж ще й довго завантажуються. Але якщо їх оптимізувати, вони будуть менше розміром, і забезпечувати кращу роботу веб-ресурсу. Коли браузер завантажує меншу кількість байтів, користувач набагато швидше побачить на екрані бажаний контент.

Файли JavaScript і CSS

Уникайте занадто складних скриптів і неефективного коду, тому що вони мають тенденцію занадто довго виконуватися. Google пропонує розробникам Chrome Developer Tools, вбудований в браузері інструмент для оптимізації коду. Ще один важливий момент – це Googlebot, інструмент для допомоги індексування і видобутку файлів JavaScript / CSS. Дозвольте Googlebot зробити свою роботу, але не блокує ці файли.

стандартні шрифти

Деякі дизайнери стурбовані зовнішнім виглядом сайту більше, ніж його внутрішньої функціональністю. Наприклад, якщо ви вибираєте красиві шрифти, це може перешкоджати сторінці швидко завантажуватися, тому намагайтеся використовувати більш стандартні. Arial, Tahama, Verdana, Georgia, Impact, Trebuchiet MS є прикладами безпечних і типових шрифтів для веб.

Окремі URL

Окремі URL допомагають підтримувати різні версії коду для комп’ютерів, мобільних пристроїв або планшетів. Як результат, якщо у вас є URL для звичайного комп’ютера, ви також будете мати еквівалент і для мобільної версії. Просто виконайте нескладну необхідні настройки, тоді URL для комп’ютера буде виглядати ось так: “www.webpage.com”, і відповідно, “m.webpage.com” для мобільного пристрою.

Сторінки 404 для мобільних пристроїв

Переконайтеся, що сторінки сайту ідеально відкриваються на всіх пристроях, і для звичайних моніторів не показують сторінки 404, призначені для смартфонів.

висновки

Взявши до уваги все вище сказане, очевидно, що всі ці поради мають практичне застосування. Якщо ви хочете, щоб Google вважав саме ваш веб-проект “дружнім” для мобільних телефонів, постарайтеся дотримуватися вимог. Перевіряйте ваш сайт за допомогою інструментів Google і робіть зміни, якщо це необхідно. Якщо вам потрібна консультація, ви можете звернутися до будь-якого сервісу підтримки веб-сайтів, і вони обов’язково знайдуть спосіб, як вам допомогти.

Копіювання заборонено.

 • Свіжі статті

 • Радимо

  WHOIS Фраза прийшла до нас з англійської мови. Дослівний переклад «хто це» або «хто такий». Назва сервісу відповідає на питання ...

  Сервіс WHOIS

  Розробники Google стверджують, що повинні надати можливість користувачам побачити верхню частину сайту швидше, ніж за одну секунду, і це дозволить ...

  Дружній веб сайт для мобільних пристроїв.

  Обробка інформації в ЦОД: технологія, пристрій і переваги З активним розвитком мережі Інтернет зросла кількість його користувачів, які можуть використовувати дані ...

  Обробка інформації в ЦОД.

  DDos-атака ніякого відношення до операційної системи DOS не має. Потужні VPS з адмініструванням + захист сайту від DDoS атак будь ...

  Способи захисту від DDos-атак.

Черкаси Чернівці Чернігів Донецьк Дніпро Івано-Франківськ Київ Харків Хмельницьк Херсон Кропивницький Луцьк Луганськ Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Севастопіль Симферопіль Тернопіль Ужгород Вінниця Запоріжжя Житомир Ялта