Обираєм хостинг в Україні.
Чому взагалі слід “хостити” свій сайт в Україні, а не в тій ж Америці наприклад? Причин декілька: низький пинг та вища швидкість (сервера географічно ближче до аудиторії і от же вузлів і затримок менше на шляху передачі даних); пошукові системи за умовчанням визначають Ваш сайт як Український і видають його в результатах пошуку для української аудиторії; ви юридично захищені і є з кого запитати у разі чого; зручніше консультуватися і оплачувати послуги.
Стратегія компаній, що надають хостинг-послуги в Україні, з причини жорсткої конкуренції, вже давно модифікувалася на розширення асортименту і якість послуг, і орієнтується більше на кінцевого споживача.
Проте, питання у виборі постачальника хостинг послуг в Україні і сьогодні є актуальним, попри те, що ринок українського хостингу, вже устоявся. У європейських країнах і Америці ситуація аналогічна, хоча індустрія хостингу, там стала розвиватися набагато раніше.
Річ у тім, що придбавши послугу, ми не можемо заздалегідь знати про її якість у результаті. Як же уникнути купівлі не якісного товару(послуг хостингу) та уникнути проблем?
В першу чергу слід вибирати компанії вже сталі на ринку України. Вони повинні надавати гарантійний термін, або тестовий період, мати можливість запропонувати та змінити тарифний план, який більше відповідний в даний момент, для Вашого проекту.
В Україні подібних компаній вистачає. Однією з них є ЄвроХост.