гаряча лінія viber

Стаття

Як заробляти онлайн?

У сучасних реаліях $ 50 або $ 150 в місяць не є суттєвим заробітком. Тому навряд чи має сенс витрачати свій час на роботу, яка не приносить достатнього доходу. Прийнятною оплатою праці вважатимемо від $ 1000 в місяць. Хоча всі розуміють, що є люди, які заробляють в інтернеті реально хороші гроші. А працюють із задоволенням і без всяких зусиль.

Дуже досвідчені копірайтери можуть заробляти $ 1000 в місяць на біржі копірайтингу ETXT.ru. Для багатьох людей не складає труднощів заробляти на цій біржі від $ 300 в місяць. Досвідчений посередник може заробляти $ 1000 в місяць на пошуку замовників текстів, перепродажу текстів та інших операціях. Наприклад, якщо посередник знаходить замовлення на 100 тисяч символів, то при ціні копірайту рівній $ 1 за 1000 символів, оплаті замовника $ 1,5 за 1 тис символів, отримає $ 0,5 за 1000 символів або $ 50 з замовлення. Робота копірайтера і посередника приносить користь людям, так як читачі отримують потрібну інформацію.

Можна заробляти $ 1000 в місяць в соціальних мережах для цього потрібно мати розкручену сторінку або співтовариство. Чудові можливості для хорошого заробітку надає відеоблоггінг. Youtube пропонує брати участь в програмі заробітку розкрученим каналах. Мінімальна оплата цього сайту складає $ 1 за 1000 переглядів. В Youtube можна заробляти і сотні тисяч доларів. Американські відео портали платять і по $ 2,5 за 1 тис переглядів, тому можливості для заробітку операторів відео і блогерів непогані. Робота в соціальних мережах і на порталах відео приносить користь, тому що люди можуть побачити всі, що їх цікавить, а в текстовій формі за все не передати.

Хороші можливості для заробітку надає створення власних сайтів. Розробники можуть заробляти від $ 1000 до $ 2000 на місяць на контекстній рекламі, продажу сайтів, товарів і посилань, наданні професійних послуг, банерах, доступі за оплату і іншими способами. Але потрібно враховувати, що створення сайту і заробіток на ньому є складними заняттями. Тому перед тим як почати заробляти хороші гроші, доведеться докласти багато зусиль. Якщо попрацювати кілька місяців над сайтом, щоб його відвідуваність досягла позначки в кілька тисяч переглядів на добу, то потім можна отримувати $ 1000 в місяць. Створення сайтів приносить величезну користь, і без цього виду діяльності сьогодні не обійтися.

Люди, що працюють в Інфобізнес, можуть заробляти тисячі доларів на місяць. Робота полягає в створенні інфопродукта (свого навчального курсу). ИнфоБизнес займаються багато блогерів, для них цей вид діяльності є джерелом додаткового заробітку. Ціна недорогого навчального курсу складає кілька тисяч рублів. Щоб заробляти $ 1000 в місяць, досить продавати більше 10 інфопродуктов. Юристи, лікарі, педагоги та інші фахівці можуть заробляти на консультуванні в мережі. Інфобізнес і консультування можуть поєднуватися. Обидва види діяльності приносять користь іншим людям і дають можливість непогано заробити.

Досвідчені трейдери можуть заробляти $ 1000 в місяць на «Форексі» або бінарних опціонах. Але ті вимагають вкладення грошей. Більшість недосвідчених трейдерів вносять невеликі гроші, швидко втрачають їх. Але в бінарних опціонах і «Форексі» існують партнерські програми. Потрібно рекламувати сайт, розміщуючи свою посилання або рекламні матеріали в мережі.

Також можна створювати сайт для реклами власної посилання. На партнерка можна заробляти десятки доларів в тиждень і більше. Зазвичай у людей, які заробляють гроші на партнерських програмах, безліч різних партнерок. Розглянутий вид заробітку може приносити $ 1000 в місяць, а користь від нього полягає в залученні клієнтів на сайт.

Багатьом великим сайтам, бірж, порталам потрібні адміністратори. Ці сайти не можуть обійтися без управління, тому що на них регулярно проводиться безліч робіт. Тому власники великих сайтів наймають адміністраторів, щоб зняти з себе частину навантаження. Оплата зазвичай договірна, але може досягати сотень доларів на місяць. І щоб заробити $ 1000 в місяць потрібно адмініструвати кілька сайтів. Пропозиції роботи потенційним адміністраторам можна знайти на форумах по просуванню сайтів або порталах роботи. Адміністрування сайтів є корисною справою, сприяє їх розвитку і приносить гроші.

На китайських сайтах, таких як Aliexpress і Alibaba, можна купувати товари оптом дуже дешево і продавати в роздріб на інших сайтах дорожче. За схожим методом працюють багато ресурсів в мережі. Також можна купувати чужі речі і продавати їх, отримуючи відсоток. Багатьом людям ніколи займатися продажем своїх речей, тому вони погодяться продати їх недорого. Для успішної торгівлі потрібно складати хороші рекламні тексти і робити якісні знімки товарів з усіх боків. На товари потрібно виставляти прийнятні ціни: занадто високі відлякають клієнтів, а надто низькі зроблять торгівлю невигідною. Торгівля в мережі – потрібна справа і може приносити $ 1000 в місяць.

Копіювання заборонено.

 • Свіжі статті

 • Радимо

  WHOIS Фраза прийшла до нас з англійської мови. Дослівний переклад «хто це» або «хто такий». Назва сервісу відповідає на питання ...

  Сервіс WHOIS

  Розробники Google стверджують, що повинні надати можливість користувачам побачити верхню частину сайту швидше, ніж за одну секунду, і це дозволить ...

  Дружній веб сайт для мобільних пристроїв.

  Обробка інформації в ЦОД: технологія, пристрій і переваги З активним розвитком мережі Інтернет зросла кількість його користувачів, які можуть використовувати дані ...

  Обробка інформації в ЦОД.

  DDos-атака ніякого відношення до операційної системи DOS не має. Потужні VPS з адмініструванням + захист сайту від DDoS атак будь ...

  Способи захисту від DDos-атак.

Черкаси Чернівці Чернігів Донецьк Дніпро Івано-Франківськ Київ Харків Хмельницьк Херсон Кропивницький Луцьк Луганськ Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Севастопіль Симферопіль Тернопіль Ужгород Вінниця Запоріжжя Житомир Ялта