гаряча лінія viber

Стаття

Що таке конструктор сайтів для бізнесу?

Сьогодні, представляючи продукт клієнту, бізнесмени в першу чергу вибирають електронну комерцію. Це очевидно, адже перший джерело, до якого звертається клієнт для пошуку товару або послуги – це інтернет. Конструктори сайтів найшвидший і доступний спосіб створення сторінки для малого і середнього бізнесу. Існує безліч конструкторів під різні потреби і цілі.

Основні причини популярності конструкторів сайтів серед представників бізнесу це:

Простота створення сторінки.

Безкоштовний акаунт, як правило, надає основні функції і настройки для створення продає і привабливого сайту. При цьому пакет додаткових опцій і послуг доступний за невелику плату.

Представник бізнесу сам створює сайт. Всі зміни можуть бути внесені в момент їх зародження в голові бізнесмена. Не існує тимчасового лага між ідеєю та її реалізацією.

Що являє собою конструктор сайту?

Це набір інструментів, який дозволяє створювати сайт і керувати ним онлайн. При цьому для роботи з конструктором сайту не потрібно володіти певними специфічними знаннями або володіти мовою програмування. Меню і кроки створення сайту інтуїтивно зрозумілі в більшості конструкторів.

Користувач вибирає шаблон відповідно до своїх вимог. Це може бути інтернет-магазин або фотостудія, стартап або ресторан – варіантів моделювання маса. Далі, опції конструктора дозволяють змінювати контент і дизайн обраного шаблону.

Переваги конструкторів сайту.

Всі конструктори сайтів в більшій чи меншій мірі орієнтовані на користувача. Меню інтуїтивно зрозуміло, а створення сайту є послідовний процес.

Більшість конструкторів сайтів пропонують величезний вибір шаблонів на будь-який смак. Тематику і структуру можна підібрати для різного бізнесу або заходи. Додаткові настройки дозволяють зробити сторінку унікальною.

Залежно від місії бізнесу користувач може вибрати необхідні додаткові опції: інтеграцію з соціальними мережами, настройку месенджера, настройку поля для відгуків, створення блогу чи форуму. Сучасні конструктори сайтів часто пропонують мобільні версії, мають функцію drag & drop, дозволяють робити SEO настройки сторінки і т.п.

Конструктори сайту особливо привабливі для малого і середнього бізнесу, так як надають всі необхідні компоненти за вигідною ціною: домен, хостинг, створення та адміністрування сайту. Іноді пакет послуг включає в себе створення електронної пошти, bakup і деякі інші опції.

Всі дані користувача захищені від втрати, так як зберігаються на сервері конструктора сайту.

Залишається тільки вибрати відповідний конструктор з різноманіття, представленого на ринку.

Копіювання заборонено.

 • Свіжі статті

 • Радимо

  WHOIS Фраза прийшла до нас з англійської мови. Дослівний переклад «хто це» або «хто такий». Назва сервісу відповідає на питання ...

  Сервіс WHOIS

  Розробники Google стверджують, що повинні надати можливість користувачам побачити верхню частину сайту швидше, ніж за одну секунду, і це дозволить ...

  Дружній веб сайт для мобільних пристроїв.

  Обробка інформації в ЦОД: технологія, пристрій і переваги З активним розвитком мережі Інтернет зросла кількість його користувачів, які можуть використовувати дані ...

  Обробка інформації в ЦОД.

  DDos-атака ніякого відношення до операційної системи DOS не має. Потужні VPS з адмініструванням + захист сайту від DDoS атак будь ...

  Способи захисту від DDos-атак.

Черкаси Чернівці Чернігів Донецьк Дніпро Івано-Франківськ Київ Харків Хмельницьк Херсон Кропивницький Луцьк Луганськ Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Севастопіль Симферопіль Тернопіль Ужгород Вінниця Запоріжжя Житомир Ялта